Aktualności

Zwyżka również pracuje nocą

2020-05-28

Wynajem podnośnika Gliwice do montażu kamer

Kiedy większość naszych klientów nocą smacznie śpi w swoich łózkach, zwyżka wraz z ekipą może wykonywać najtrudniejsze i najbardziej wymagające precyzji zadania. Do takich zalicza się montaż reklam przestrzennych, neonów i pylonów. Dlaczego tak wymagająca praca jest wykonywana po zmroku?

Więcej

 

Praca na zwyżce i BHP

2020-04-29

Wynajem zwyżki Biedronka centrum dystrybucji Ruda Śląska

Praca na zwyżce jest klasyfikowana jako praca na wysokości. Osoby, które chcą pracować na stanowisku operatora zwyżki, powinny zatem przejść stosowane badania pracownicze, sprawdzające predyspozycje do prac wysokościowych. Rolą właściciela firmy oferującej usługi zwyżką, jest zapewnienie bezpiecznych warunków pracy swoim pracownikom.

Więcej

 

Czy spalinowy podnośnik koszowy może pracować w hali?

2020-03-30

Testy zwyżki 90 metrów Berlin

Klienci wielokrotnie zwracają się do nas z pytaniem, czy nasza spalinowa zwyżka może wykonać pracę w ich hali produkcyjnej lub magazynowej. W większości przypadków jest to możliwe, ale zawsze należy sprawdzić następujące parametry.

Więcej

 

Ceny podnośnika koszowego

2020-02-29

Wynajem zwyżki 32 metry Gliwice

Wykonanie prac na wysokości, często wymaga wypożyczenia odpowiedniego sprzętu. Jednym z takich jest podnośnik koszowy. Na pewno chcesz się dowiedzieć, z jakimi kosztami trzeba się liczyć, jeśli planujesz wynajem podnośnika. Zasadniczo, firmy które zajmują się wypożyczaniem takich samochodów, posiadają dwa modele rozliczeń. Opiszemy każdy z nich.

Więcej

 

Wynajem zwyżki 45m w Gliwicach

2020-01-30

Wynajem zwyżki 45m w Gliwicach

Wynajem zwyżki może być zrealizowany zarówno na kilka godzin, z uwzględnieniem stawki godzinowej i ceny dojazdu, jak również wycena może obejmować całościowe wykonanie prac, bez względu na długość pracy podnośnika.

Więcej

503007779