Podnośnik koszowy - ceny

2020-02-29

Wynajem zwyżki 32 metry Gliwice

 

Wykonanie prac na wysokości, często wymaga wypożyczenia odpowiedniego sprzętu. Jednym z takich jest podnośnik koszowy. Na pewno chcesz się dowiedzieć, z jakimi kosztami trzeba się liczyć, jeśli planujesz wynajem podnośnika. Zasadniczo, firmy które zajmują się wypożyczaniem takich samochodów, posiadają dwa modele rozliczeń. Opiszemy każdy z nich.

Stawka godzinowa – określa cenę za wynajem samochodu na godziny. I tak, w zależności od modelu podnośnika, ceny rozpoczynają się już od 49 złotych, aby sięgnąć nawet 99 przy największych podnośnika. Ceny podawane przez firmy są zwykle cenami netto, do których należy doliczyć 23 procent podatku VAT. Ale to nie jedyne koszta. Podnośnik koszowy musi dotrzeć na miejsce pracy i wrócić z powrotem do firmy. Oznacza to konieczność pokonania dystansu od kilku, do nawet kilkudziesięciu kilometrów. Koszt dojazdu ustalany jest na poziomie od 2 do 3 złotych za 1 km. Niższa cena dotyczy mniejszych podnośników, które zużywają mniejsze ilości paliwa i mogą poruszać się nieco szybciej.

Wycena pracy – drugim modelem rozliczenia się za podnośnik koszowy, jest wycena podczas inspekcji terenowej. Taka forma jest znacznie korzystniejsza dla potencjalnego klienta, ponieważ umożliwia kompleksowe wycenienie pracy, z uwzględnieniem tych rzeczy, o których mógł nie pamiętać. Wyceny na miejscu pracy mają również wiele innych zalet. Przede wszystkim już na samym początku pozwalają ocenić, jaki podnośnik koszowy wykorzystać. Jak widać, wycena przeprowadzona przez pracownika firmy wypożyczającej podnośniki koszowe, ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim, chroni klienta przez zbyt wysokimi cenami i pozwala o wiele lepiej, zaplanować prace do wykonania.

Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem zwyżek i podnośników na terenie całego śląska

503007779