Wynajem zwyżki 45m w Gliwicach

2020-01-30

Wynajem zwyżki 45m Gliwice

 

Odśnieżanie – zima tuż tuż, trzeba się do niej przygotować. Kto będzie odśnieżać dach twoich budynków, usuwać sople lub odśnieżać chodniki. Wynajem zwyżki wraz z obsługą, to jedna z naszych usług, uruchamianych w okresie zimowym. Zapewniamy bardzo dużą elastyczność i dostępność pracowników oraz maszyn, tak aby nasza praca nie utrudniało nikomu normalnego funkcjonowania.
Kompleksowe wykonawstwo prac na wysokości, z użyciem podnośnika koszowego. Tak w skrócie można określić profil naszej działalności. Już od kilku lat nieprzerwanie działamy na terenie Górnego Śląska. Dysponujemy samochodami z wysięgnikami teleskopowymi i teleskopowo-przegubowymi, oferując wynajem zwyżki na godziny.

Komu polecamy swoje usługi?

  • Agencjom reklamowym, wykonującym montaż reklam na wysokości
  • Zarządcom nieruchomości, dbającym o utrzymanie porządku – zimowe odśnieżanie, usuwanie sopli, przycinanie konarów i gałęzi drzwi
  • Firmom elektrycznym, zajmującym się wykonawstwem przyłączy energetycznych
  • Firmom remontowo-budowlanym, mającym do wykonania prace na wysokości.

Wszystkie nasze podnośniki koszowe są utrzymane w doskonałym stanie, zapewniającym bezpieczeństwo pracy, 100% mobilność oraz możliwość podołania każdemu zleceniu. Wynajem zwyżki może być zrealizowany zarówno na kilka godzin, z uwzględnieniem stawki godzinowej i ceny dojazdu, jak również wycena może obejmować całościowe wykonanie prac, bez względu na długość pracy podnośnika.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy możliwość wynajmu podnośnika wraz z obsługą. Standardowo, każdy wynajem zwyżki obsługuje operator. Jeśli jednak potrzebują Państwo fachowców, którzy zajmą się wykonaniem montażu, takimi specjalistami również dysponujemy. W tym przypadku, prosimy o kontakt celem wykonania indywidualnej wyceny.

Działając na rynku już od wielu lat, zdążyliśmy zdobyć wielu zadowolonych, stałych klientów, wśród których znajdują się prestiżowe agencje reklamy, jednostki administracji publicznej oraz zarządcy największych osiedli.

Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem zwyżek i podnośników na terenie całego śląska

503007779